Colombia Fise 2015 Fuarı

07.12.2015
Colombia Fise 2015 Fuarı
Orta ve yüksek gerilim sigortaları üretimi konusunda sektörümüzün önde gelen üreticilerinden Şirinler Elektrik Colombia’da düzenlenen Fise 2015 Fuarı’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil etti. 25-27 Kasım tarihleri arasında düzenlenen fuarda profesyonel ziyaretçilerin ilgi gösterdiği Şirinler Elektrik standına gelenler ürünlerle ilgili firma yetkililerinden bilgiler alıp Şirinler Elektrik kalitesini yakından inceleme fırsatı buldular.

Şirinler Elektrik Hakkında
Şirketimiz Mart 2011 yılında kurulmuş, 2012 yılında orta ve yüksek gerilim sigortalarının üretimine başlamıştır. Orta gerilim, elektromekanik, topraklama, enerji nakil hatları, tehlike ikaz levhalarının üretim, satışı ve pazarlamasını yapmaktadır. Şirketimiz TSE ve ISO 9001 kalite yönetim belgelerine sahiptir. ICMET-CRAIO-VA / Romanya ve ZKU Kema laboratuvarlarında tip testleri ve diğer deneylerden başarıyla geçmiştir. 2011’den bugüne ürün kalitemizi her geçen gün arttırarak Dünya’da tanınan bir marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemekteyiz. Aralarında; Fas, Cezayir, Pakistan, Bulgaristan, Kazakistan, Rusya, İran, Irak, İtalya, Hırvatistan, Belarus, Gürcistan, Türkmenistan ve Kolombiya’nın da bulunduğu ülkelere ihracat yapıyoruz.
Sektörüm Magazine | February 2016

Foto Galeri
Daha güvenli ve uzun ömürlü sigorta tipleri üretme konusuna fokuslanıyoruz. Daha stabil ve daha rekabetçi... Uzun süredir sigortalarımız piyasada tutulmakta. Her geçen gün marka bilinirliğimiz artmakta ve sektör trendimiz yükselmekte. 
Gazanfer ŞİRİNTERLİKÇİ
Genel Müdür
© 2016 | Her hakkı saklıdır.
Profesyonel Web Tasarım